Tenneco & ADDEV Materials

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy solidne partnerstwo z Tenneco, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Tenneco
Logo Federal Mogul
Silne partnerstwo oparte na zaufaniu

Tenneco & ADDEV Materials

Tenneco i ADDEV Materials są wieloletnimi partnerami, którzy współpracują, aby sprostać wyzwaniom przemysłowym swoich klientów.

Od wielu lat ADDEV Materials jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Federal Mogul (Tenneco), głównie we Francji i w Polsce. Dzięki naszym historycznym możliwościom dystrybucyjnym i szerokiej gamie osłon Tenneco, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom rozwiązania w zakresie ochrony kabli w wielu branżach.

Tenneco wspiera nas na rynku kolejowym. 

Tenneco

Tenneco jest amerykańskim dostawcą motoryzacyjnym Tier 1 specjalizującym się w produkcji i dystrybucji układów wydechowych i amortyzatorów zarówno dla oryginalnego wyposażenia, jak i na rynek części zamiennych.

Poprzez swoje cztery grupy biznesowe - Motorparts, Performance Solutions, Clean Air i Powertrain - Tenneco rozwija globalną mobilność, dostarczając rozwiązania technologiczne dla różnych rynków globalnych, w tym pojazdów lekkich, użytkowych, terenowych, przemysłowych, sportów motorowych i rynku wtórnego.

Skoncentruj się na

Osłony

Za pośrednictwem firmy Federal Mogul, Tenneco dostarcza szeroką gamę przewodów do wielu zastosowań: 

  • Ochrona mechaniczna
  • Ochrona przed ogniem
  • Zarządzanie ciepłem
  • Ekranowanie EMI
  • Izolacja elektryczna