Co robimy

Łączymy naszą wiedzę specjalistyczną w zakresie zaawansowanych materiałów (taśm, folii, klejów i chemikaliów) z naszymi możliwościami przetwarzania, aby poprawić wydajność przemysłową i łańcuch dostaw naszych klientów.

Jako partner wybierany przez światowej klasy producentów, wykorzystujemy naszą wiedzę rynkową do projektowania niestandardowych, wartościowych rozwiązań dla wyzwań technicznych naszych klientów.

Doświadczenie w zakresie transformacji i usług

Oferujemy szeroką gamę sztywnych, elastycznych i płynnych materiałów na rynku, które możemy konwertować i pakować zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Dzięki naszym centrom transformacji i usługom o wartości dodanej oferujemy naszym klientom rozwiązania dostosowane do najbardziej specyficznych zastosowań.

Nasza szeroka gama maszyn umożliwia nam kształtowanie i pakowanie wszystkich rodzajów części zgodnie z dowolną specyfikacją.

Doskonałość w zakresie wspólnego rozwoju i innowacji

Nasz dedykowany dział innowacji jest do Twojej dyspozycji, aby wspierać i współtworzyć Twoje projekty, zawsze w celu przekształcenia Twoich wyzwań przemysłowych w zrównoważone rozwiązania.

Nasi eksperci techniczni doradzą na każdym etapie projektu, od pomysłu i studium wykonalności, poprzez fazę testowania i prototypowania, aż po etap industrializacji.

rozwój innowacji

Globalna obecność

Dzięki 20 lokalizacjom na całym świecie, głównie w Europie i Ameryce Północnej, firma ADDEV Materials jest obecna na arenie międzynarodowej, zapewniając naszym klientom wydajność i lokalne usługi. Nasze przemysłowe centra doskonałości zapewniają znalezienie odpowiedniego produktu, odpowiedniego procesu i odpowiedniego opakowania, gdziekolwiek jesteś.

Lokalizacja ADDEV na mapie świata