Teflon®

Teflon® PFA

Folia Teflon® PFA (PerFluoroAlkoxy) jest przezroczystym tworzywem termoplastycznym odpornym na większość ciekłych i gazowych rozpuszczalników. Jest wysoce odporna na wilgoć i opary organiczne. Właściwości tego polimeru są podobne do właściwości PTFE. Arkusz Teflon® PFA oferuje jednak więcej możliwości przetwarzania: folie te mogą być zgrzewane, termoformowane, spawane, metalizowane, laminowane, a nawet stosowane jako klej topliwy.

Te różnorodne opcje produkcji, w połączeniu z doskonałymi właściwościami teflonu PFA, sprawiają, że folia ta jest wszechstronnym materiałem wykorzystywanym w szerokim zakresie zastosowań.

Teflon® FEP

Folie Teflon® FEP (fluorowany etylen-propylen) to fluoropolimery o właściwościach, które upraszczają proces projektowania dla szerokiej gamy zastosowań o wysokiej wydajności. Teflon® FEP jest przezroczysty i może być zgrzewany, termoformowany, zgrzewany i zgrzewany na gorąco.

Jej właściwości nieprzywierające sprawiają, że jest to idealna folia antyadhezyjna do wielu zastosowań. Po nałożeniu kleju na jedną lub obie strony folii Teflon® FEP można jej używać do klejenia.

Ta wszechstronność jest wzmocniona przez doskonałe właściwości tego fluoropolimeru, który może być przetwarzany przez topienie, oraz przez szeroki zakres dostępnych rozmiarów produktów.

Główne zastosowania

Ochrona chemiczna

Izolacja elektryczna

Nasza współpraca z Chemours™

Logo Chemours

Chemours™ i ADDEV Materials, dzięki wieloletniej współpracy, oferują dedykowane rozwiązania do wielu zastosowań przemysłowych, takich jak izolacja elektryczna, zarządzanie ciepłem, ochrona powierzchni.... 

Łączymy nasze możliwości przetwarzania z produktami i markami Chemours™, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości i usług.

Nasze dedykowane możliwości przetwarzania filmów