Chemours™ a ADDEV Materials

Základem našeho podnikání jsou inovace. Na tomto základě jsme navázali silné partnerství se společností Chemours™, abychom splnili požadavky našich zákazníků.

Logo Chemours
Dlouhodobé partnerství

Chemours™ a ADDEV Materials

Společnosti Chemours™ a ADDEV Materials nabízejí díky dlouholetému partnerství specializovaná řešení pro mnoho průmyslových aplikací, jako je elektrická izolace, tepelný management, povrchová ochrana... 

Kombinujeme naše zpracovatelské schopnosti s výrobky a značkami společnosti Chemours™, abychom našim zákazníkům poskytli nejvyšší úroveň kvality a služeb.

Chemours™

Společnost Chemours je globální chemická společnost s vedoucím postavením na trhu v oblasti titanových technologií, tepelných a speciálních řešení, vysoce výkonných materiálů a chemických řešení.

Jejich široký sortiment výrobků a světoznámé značky jim umožňují uspokojovat potřeby široké škály průmyslových trhů, včetně automobilového průmyslu, energetiky, spotřební elektroniky, architektonických nátěrů a zdravotnictví.

Zaměřte se na

Teflon™ a Tefzel™

Fólie Teflon™ a Tefzel™ jsou fluoropolymerové fólie.

Fólie Teflon™ mohou být PFA nebo FEP a fólie Tefzel™ jsou fólie EFTE (polytetrafluorethylen).

Tyto fólie mají jedinečné vlastnosti, jako je vysoká chemická snášenlivost, výjimečné nepřilnavé a fyzikální vlastnosti a vysoká odolnost vůči vlivům prostředí (povětrnostní vlivy, propustnost UV záření), což jim umožňuje vyhovět široké škále potřeb a aplikací:

  • Odlévání kompozitních dílů
  • Antikorozní nátěry
  • Izolace kabelů
  • Průhledné zasklení s fotovoltaickými články
  • Antigraffiti nátěry
Teflonové logo