Chemours™ & ADDEV Materials

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy silne partnerstwo z Chemours™, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Chemours
Długotrwałe partnerstwo

Chemours™ & ADDEV Materials

Chemours™ i ADDEV Materials, dzięki wieloletniej współpracy, oferują dedykowane rozwiązania do wielu zastosowań przemysłowych, takich jak izolacja elektryczna, zarządzanie ciepłem, ochrona powierzchni... 

Łączymy nasze możliwości przetwarzania z produktami i markami Chemours™, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości i usług.

Chemours™

Chemours Company jest globalną firmą chemiczną o wiodącej pozycji na rynku technologii tytanowych, rozwiązań termicznych i specjalistycznych, wysokowydajnych materiałów i rozwiązań chemicznych.

Ich szeroka gama produktów i znane na całym świecie marki pozwalają im zaspokoić potrzeby szerokiej gamy rynków przemysłowych, w tym motoryzacyjnego, energetycznego, elektroniki użytkowej, powłok architektonicznych i medycznych.

Skoncentruj się na

Teflon™ i Tefzel™

Folie Teflon™ i Tefzel™ są foliami fluoropolimerowymi.

Folie Teflon™ mogą być wykonane z PFA lub FEP, a folie Tefzel™ to folie EFTE (politetrafluoroetylenowe).

Folie te mają unikalne właściwości, takie jak wysoka kompatybilność chemiczna, wyjątkowa nieprzywieralność i właściwości fizyczne oraz wysoka odporność na obciążenia środowiskowe (warunki atmosferyczne, transmisja UV), co pozwala im sprostać szerokiemu zakresowi potrzeb i zastosowań:

  • Rozformowywanie części kompozytowych
  • Powłoki antykorozyjne
  • Izolacja kabla
  • Przezroczyste szyby z ogniwami fotowoltaicznymi
  • Powłoki antygraffiti
Logo teflonowe