Jaké řezací postupy pro izolační a technické fólie nabízí společnost ADDEV Materials?

Home " Zprávy " Jaké řezací postupy pro izolační a technické fólie nabízí společnost ADDEV Materials?

Elektrické izolátory jsou po opuštění výrobních prostor k dispozici v rolích nebo deskách. Společnost ADDEV Materials dává svým zákazníkům k dispozici své odborné znalosti a navrhuje funkční úpravu a řezání těchto izolátorů, aby splňovaly specifikace nejnáročnějších zákazníků.

Procesy řezání elektrické izolace, které se přizpůsobují specifickým potřebám

Techniky transformace elektrických izolátorů závisí na výchozích materiálech i na specifikacích zákazníka. Společnost ADDEV Materials tak nabízí tři typy zakázkových řezů a také obrábění masivních dílů.

1. Řezání válečků

Řezání na roli je určeno pro filmy uložené v kotoučích . V závislosti na potřebách je k dispozici několik metod.

řezání na roli
 • Řezání se používá k řezání již navinutých rolí;
řezání a převíjení
 • Řezání spočívá v řezání velkých rolí na malé role; umožňuje rozdělit roli na role různých šířek a délek;
navíjení
 • Při velkých objemech se k vytváření několikakilometrových rolí používá navíjení fólie;

ADDEV Materials má také řezací stroje k odvíjení a převíjení cívek při provádění průběžných řezů;

2. Formátové řezání

Formát řezání je určeno pro všechny flexibilní výrobky . Jedná se o řezání produktů ve formátech A3, A4 nebo v jakémkoli jiném formátu podle přání zákazníka.

fólie

3. Krájení na kousky

Řezání na kusy je určeno pro silné materiály (tloušťku je třeba upřesnit). Pro řezání do dílů pro vysoce přesná odvětví, jako je elektronika, lékařství nebo letectví, jsou možné čtyři typy procesů. ADDEV Materials je schopen vyrábět:

 • rotační výseky na fólii, lepidlo nebo papír,
 • laserové řezy,
 • digitální řezání pro malé série
 • a výsek pro střední a velké série.
izolační kusy

4. Obrábění

Tradiční obrábění (řezání, frézování, soustružení) nebo numerické řízení umožňuje vyrábět složité masivní díly se sníženými tolerancemi bez nákladů na nástroje.

ADDEV Materials disponuje stroji vhodnými pro obrábění dílů všech velikostí, které vyhovují potřebám malých a středních sérií. Společnost ADDEV Materials je schopna obrábět následující materiály:

 • Termosetové (polyesterová nebo epoxidová skleněná rohož, epoxidová nebo silikonová skleněná tkanina, slída atd.),
 • Termoplasty (POM, PMMA, HDPE, PA 6.6 ...)
 • polykarbonát
 • Elektrické izolátory,
 • Tepelná izolace
 • ...
Frézování

Jaké jsou odborné znalosti společnosti ADDEV Materials v oblasti elektrické izolace?

Pokud jde o elektrickou izolaci, ADDEV Materials vyniká:

 • Více než 50 let zkušeností v oblasti oblast elektrických izolátorů ;
 • Velká znalost izolačních materiálů;
 • Schopnost vyvíjet se a přizpůsobovat. Původně distributor materiálů, ADDEV Materials se tak stal zpracovatel vysoce výkonných materiálů .
 • Společnost ADDEV Materials, která působí v rámci tří divizí Product - Process - Services (PPS), je klíčovým hráčem v hodnotovém řetězci na svých strategických trzích;
 • Vývoj specifických procesů pro potřeby strategických trhů, jako je letecký, automobilový, energetický nebo železniční průmysl.

2 příklady zákaznické podpory na míru od společnosti ADDEV Materials

Příklad 1- Řezání laminovaných dílů na plánu

Zákazník potřebuje vyřezat 10 izolací z desek a dodat 2D plán ve formátu DXF. Společnost ADDEV Materials bude schopna tento požadavek splnit, protože disponuje digitálními řezacími stroji, které mohou vyrábět malé série. Kromě toho díky prototypování , bude možné zkontrolovat, zda díl odpovídá. potřeby projekční kanceláře a v případě potřeby je před spuštěním série nebo finálního nástroje opravit.

 

Příklad 2- Řezání a lepení rolí

Zákazník si přeje polyesterové izolační role o průměru 20 cm a 10 cm, které obsahují lepicí vrstvu. Společnost ADDEV Materials se proto obrátí na výrobce, který jí dodá 1 m nepotažené polyesterové role. Tyto surové role budou nejprve slepeny, poté budou rozřezány na menší role a odeslány zpět zákazníkovi, připravené k použití.

 

Proč jsou tyto odborné znalosti pro zákazníky ADDEV Materials přidanou hodnotou?

Společnost ADDEV Materials nabízí svým zákazníkům skutečnou přidanou hodnotu. Odborné znalosti jejích týmů tak umožňují:

 • Zvýšení produktivity

Díky svým řešením řezání na míru nebo na zakázku je společnost ADDEV Materials schopna dodávat svým zákazníkům materiály, které lze použít přímo na jejich výrobních linkách, což představuje jednoznačný nárůst produktivity.

 • Omezit pády našich zákazníků

Díky integrovanému strojovému parku dodává ADDEV Materials svým zákazníkům výrobek řezaný na míru, aby se dokonale přizpůsobil konečnému použití. Zákazník tak nemusí nakládat s žádným odpadem, výrobek je dokonale přizpůsoben danému použití.

 • Najděte si formát, který vyhovuje vašim potřebám

Úkolem ADDEV Materials je transformovat izolační fólie tak, aby se přizpůsobily potřebám zákazníků. ať už se jedná o několik dílů nebo několik desítek tun materiálu. Tímto způsobem se společnost ADDEV Materials přibližuje potřebám zákazníka.

 • Výměna zkušeností s odborníky ve svém oboru

Společnost ADDEV Materials je specialistou na elektroizolaci již více než 50 let. Díky svému mezinárodnímu zastoupení je tak společnost ADDEV Materials schopna poradit každému zákazníkovi a podpořit ho při vývoji svého produktu.

Závěr

Protože disponuje jak technickými znalostmi, tak potřebnými prostředky pro transformaci, je společnost ADDEV Materials privilegovaným partnerem pro dodávky kvalitních elektroizolačních materiálů na míru.

Konkrétní potřeba?

Naše týmy vám odpoví co nejdříve