Materiały 3M™ i ADDEV

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy silne partnerstwo z 3M™, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

3M Preferred Converter
Silne partnerstwo oparte na zaufaniu

Materiały 3M™ i ADDEV

Od ponad 20 lat 3M™ i ADDEV Materials współpracują, aby sprostać wyzwaniom przemysłowym obecnych graczy.

3M™ wkrótce rozszerzy status ADDEV Materials na "3M™ Preferred Converter" dla zachodniego regionu Morza Śródziemnego, a w szczególności dla Francji, oprócz obszaru Ameryki Północnej.

Status ten pozycjonuje nas jako jednego z najlepszych partnerów marki w zakresie konwersji. Jest to wynik silnej i trwałej relacji budowanej przez długi czas i jest świadectwem naszego doświadczenia, zarówno w zakresie wiedzy o produktach 3M™, jak i naszych możliwości konwersji, w celu projektowania niestandardowych rozwiązań materiałowych dla naszych klientów w wielu branżach.

Koncentracja na technologii 3M™ VHB™

3M™ VHB™

Taśmy samoprzylepne VHB™ (Very High Bond) opracowane przez 3M™ skutecznie zastępują tradycyjne połączenia mechaniczne, eliminując widoczne elementy złączne, takie jak nity, śruby czy spawy.

Technologia ta została wypróbowana i przetestowana na wielu rynkach podlegających poważnym ograniczeniom, takich jak energetyka, kolej, motoryzacja, budownictwo, przemysł itp.

Dzięki możliwości łączenia szerokiej gamy materiałów, takich jak aluminium, stal, szkło, tworzywa sztuczne oraz powierzchnie malowane lub lakierowane, taśmy 3M™ VHB™ oferują elastyczne rozwiązania w zakresie łączenia w praktycznie każdej operacji.

Taśmy VHB 3M
ADDEV Materials, "wybrany konwerter" produktów 3M™.

Cięcie na wymiar

Jesteśmy ekspertami w rekomendowaniu najlepszych rozwiązań z szerokiej gamy wysokowydajnych materiałów, ale nasza wiedza sięga dalej.

Nasze możliwości przemysłowe w połączeniu z szeroką gamą produktów 3M™ pozwoliły nam uzyskać status 3M™ Preferred Converted.

Rozwiązanie transkaningowe VHB™ do wstępnego klejenia: zwycięskie partnerstwo 3M™ x ADDEV Materials w USA

ADDEV Materials jest w stanie zaoferować rozwiązania nawijania krzyżowego, tj. nawijania taśmy samoprzylepnej na siebie. Uzyskując w ten sposób długie rolki, proces klejenia jest ciągły, co skraca czas przestojów i przezbrajania maszyn.

W szczególności proces ten pozwala na wstępne przyklejenie dwustronnej taśmy samoprzylepnej VHB™ do profili aluminiowych, plastikowych lub gumowych bezpośrednio podczas wytłaczania, aby zaoferować klientom końcowym gotowe rozwiązanie.