Armacell® i ADDEV Materials

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy solidne partnerstwo z Armacell®, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Armacell
Trwałe partnerstwo

Armacell® i ADDEV Materials

Wspólnie z Armacell® angażujemy się w dostarczanie naszym klientom zrównoważonych rozwiązań, zgodnie z naszą raison d'être: "Przekształcanie wyzwań przemysłowych w zrównoważone rozwiązania".

Nasze niestandardowe możliwości cięcia dotyczą również pianek*, co pozwala nam łączyć nasze doświadczenie w przetwarzaniu wysokowydajnych materiałów ze światowej klasy materiałami, takimi jak Armacell®, w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

*Doświadczenie w zakresie cięcia pianki jest dostępne w naszym zakładzie w Laval w Kanadzie.

Armacell®

Armacell® jest znanym na całym świecie producentem elastycznych pianek do izolacji sprzętu. Jego doświadczenie koncentruje się na materiałach izolacyjnych do urządzeń technicznych, wysokowydajnych piankach do zaawansowanych technologicznie operacji i lekkości.

Armacell® opracowuje innowacyjne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych, takich jak izolacja elektryczna i termiczna, izolacja akustyczna, montaż mechaniczny itp. 

Skoncentruj się na

ArmaFlex®

ArmaFlex® to zamknięto-komórkowa struktura izolacyjna o niskiej przewodności cieplnej ze zintegrowaną barierą paroszczelną. Ta technologia piankowa jest idealna do wymagających zastosowań, takich jak ochrona przeciwpożarowa w systemach HVAC. 

Jest to pierwszy na świecie elastyczny techniczny materiał izolacyjny o klasie odporności ogniowej B-s1,d0.

Skoncentruj się na

ArmaPET®

ArmaPET® to trwała pianka poliestrowa stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych materiałów, którą można poddać recyklingowi. 

Pianka ta jest wykonana w całości z poliestru pochodzącego z recyklingu i oferuje dobre właściwości w szerokim zakresie zastosowań.