Rogers & ADDEV Materials

Innowacja jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie nawiązaliśmy solidne partnerstwo z firmą Rogers, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Rogers
Solidne partnerstwo

Rogers & ADDEV Materials

Rogers i ADDEV Materials to silne partnerstwo, które powstało w Ameryce Północnej.

Wspólnie opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy rynków i zastosowań (w tym motoryzacyjnych, kolejowych, energii wiatrowej i słonecznej itp.) 

Duże doświadczenie firmy Rogers w dziedzinie laminatów, kompozytów, pianek i materiałów elastomerowych, w połączeniu z naszymi możliwościami przetwarzania (w tym cięcia wzdłużnego), pozwala nam reagować na potrzeby naszych wspólnych branż i klientów za pomocą rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb.

Rogers Corporation

Rogers Corporation jest światowym liderem w dziedzinie materiałów inżynieryjnych, które zasilają, chronią i łączą nasz świat. 

Ich szeroka gama rozwiązań obejmuje zaawansowane rozwiązania elektroniczne, rozwiązania w zakresie materiałów elastomerowych i komponenty elastomerowe. To szerokie portfolio produktów zapewnia im przyczółek na większości rynków związanych z energią (urządzenia połączone, duże urządzenia, przenośna elektronika, energia wiatrowa i słoneczna itp.) oraz na rynkach mobilności, takich jak motoryzacja, kolej itp.

Skoncentruj się na

Silikony BISCO

Linie produktów Rogers BISCO są światowymi liderami w dziedzinie pianek silikonowych stosowanych do uszczelniania i uszczelniania. BISCO oferuje szeroką gamę materiałów komórkowych, litych i specjalnych, które są produkowane w rolkach. Te wysokowydajne materiały są gotowe do przekształcenia w ochraniacze termiczne, ognioodporne, uszczelki, poduszki i izolacje. 

Ich właściwości sprawiają, że ta gama produktów jest idealna do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak amortyzacja, wypełnianie otworów, uszczelnianie i uszczelnianie, obudowy HEV, pochłanianie wstrząsów, izolacja akustyczna, zarządzanie wibracjami, zarządzanie termiczne...