Avery Dennison & ADDEV Materials

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy silne partnerstwo z Avery Dennison, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Avery Dennison
Solidne partnerstwo

Avery Dennison & ADDEV Materials

Avery Dennison i ADDEV Materials współpracują w celu opracowania rozwiązań dostosowanych do wyzwań technicznych i przemysłowych swoich klientów.

Dzięki naszym możliwościom transformacji i szerokiej gamie rozwiązań Avery Dennison, zapewniamy naszym klientom rozwiązania dostosowane do ich ograniczeń technicznych.

Avery Dennison wspiera nas w rozwoju na rynku motoryzacyjnym.

Avery Dennison

Avery Dennison to firma zajmująca się materiałoznawstwem i produkcją, która projektuje i wytwarza szeroką gamę materiałów etykietowych i funkcjonalnych. 

Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań i usług dla rynku motoryzacyjnego: 

  • Wykonane na miarę
  • Folie winylowe cięte do zastosowań związanych z oznakowaniem
  • Projekt graficzny na winylu i pokrycia z folii z nadrukiem
  • Rozwiązania samoprzylepne do zarządzania hałasem i wibracjami w pojazdach
Skoncentruj się na

Antyhałasowe i antywibracyjne taśmy samoprzylepne i kleje

Lżejsze pojazdy i poprawa komfortu to dwa główne wyzwania, które mają wpływ na rynek motoryzacyjny i zmieniają sposób projektowania przyszłych pojazdów i części zamiennych. 

Aby sprostać temu wyzwaniu, Avery Dennison oferuje taśmy redukujące hałas i tłumiące drgania oraz rozwiązania samoprzylepne, które mogą pomóc inżynierom zmniejszyć poziom hałasu i wibracji (NVH) ich produktów.