Materiały Elantas i ADDEV

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy solidne partnerstwo z Elantas, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Elantas
Silne partnerstwo oparte na zaufaniu

Materiały Elantas i ADDEV

Elantas i ADDEV Materials współpracują od wielu lat, aby zaspokoić potrzeby rynku przemysłowego w zakresie zastosowań izolacji elektrycznej i rozwiązań ochronnych.

Dzięki naszym możliwościom pakowania chemikaliów na zamówienie i umiejętnościom dystrybucji, wraz z szeroką gamą chemikaliów Elantas, zapewniamy rozwiązania, które spełniają potrzeby naszych klientów w zakresie wyzwań związanych z izolacją elektryczną.

Elantas

Elantas jest wiodącym producentem materiałów izolacyjnych i ochronnych, specjalizującym się w globalnym przemyśle elektrycznym i elektronicznym.

Grupa ELANTAS oferuje kompleksowe portfolio żywic impregnujących i lakierów, żywic do odlewania i powlekania, elastycznych materiałów elektroizolacyjnych, elektronicznych materiałów ochronnych, specjalistycznych powłok przemysłowych, produktów do elektroniki drukowanej oraz szerokiej gamy narzędzi i materiałów kompozytowych.

Skoncentruj się na

Isonel® J31

Isonel J31 to powłoka impregnacyjna klasy termicznej 180 (H) na bazie alkidowej żywicy fenolowej. Produkt składa się ze spoiwa polimerowego, znanego również jako stały lub suchy ekstrakt, oraz związku rozcieńczającego. 

Żywica bazowa to zestaw wiązań polimerowych, do których dodano rozpuszczalnik. Po odparowaniu rozpuszczalnika żywica zatrzymana w impregnowanym obiekcie reaguje pod wpływem ciepła, tworząc twardy materiał.

Skoncentruj się na

ELAN-film®

ELAN-film to innowacyjna folia kompozytowa PET, idealnie nadająca się do pracy w temperaturach do 200°C, zapewniając długą i niezawodną żywotność maszyn elektrycznych.

Folia ta zapewnia izolację elektryczną następujących części: kliny, wkładki szczelinowe, separatory faz, wkładki fazowe itp. w środowiskach o wysokiej temperaturze.

elan film