Bostik & ADDEV Materials

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy solidne partnerstwo z firmą Bostik, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.
Logo Bostik
Solidne partnerstwo

Bostik & ADDEV Materials

Bostik i ADDEV Materials współpracują od wielu lat, aby zaspokoić potrzeby graczy na rynkach mobilności i przemysłu.

Dzięki naszym możliwościom przetwarzania, szczególnie w dziedzinie niestandardowych opakowań chemicznych, oraz szerokiej gamie płynnych materiałów Bostik, możemy zapewnić naszym klientom dostosowane do ich potrzeb, zrównoważone rozwiązania.

Bostik

Bostik jest częścią grupy Arkema.

Bostik jest światowej klasy producentem technologii uszczelniania i łączenia (klejów, uszczelniaczy itp.) dla szerokiej gamy rynków, w tym budownictwa i budownictwa, a także wielu sektorów przemysłowych, takich jak opakowania, motoryzacja, elektronika itp. 

Ich szeroka gama produktów chemicznych sprawia, że są jedną z wiodących firm, jeśli chodzi o wyzwania związane z hydroizolacją i klejeniem.

Skoncentruj się na

Kleje, uszczelniacze, rozpuszczalniki i żywice Bostik

Bostik posiada szeroką gamę płynnych materiałów do klejenia i uszczelniania, co daje mu silną pozycję na rynku budowlanym i przemysłowym. 

Niezależnie od tego, czy są to kleje, uszczelniacze czy żywice, jedno- lub dwuskładnikowe, Bostik oferuje rozwiązania dla wielu zastosowań przemysłowych.