Filmy

Filmy

ADDEV Materials jest partnerem wiodących światowych firm chemicznych, takich jak Dupont De Nemours, Chemours, Saint-Gobain, Covestro... Ta współpraca z największymi międzynarodowymi producentami daje nam dostęp do szeregu wysokowydajnych folii technicznych, które mogą spełnić najbardziej złożone wymagania, łącząc właściwości elektryczne, termiczne, chemiczne i mechaniczne....

Specyfikacja techniczna

Oferta folii technicznych ADDEV Materials jest jedną z najszerszych na rynku. Nasze liczne partnerstwa z różnymi graczami i nasza pozycja w sercu łańcucha wartości umożliwiły nam zdobycie specjalistycznej wiedzy w najbardziej wymagających sektorach, takich jak energetyka, motoryzacja, kolej i inne zastosowania przemysłowe.

Nasze szerokie portfolio folii pozwala nam zaspokoić potrzeby naszych klientów w najbardziej wymagających zastosowaniach i środowiskach: 

 • Folie fluorowe do trudnych warunków chemicznych i środowiskowych
 • Wysokowydajne polimery (PI / PET / PEEK...) do zastosowań wysokotemperaturowych i odpornych chemicznie, a także dielektrycznych.
 • Folie polipropylenowe do zastosowań narażonych na wysokie obciążenia mechaniczne
 • Folie poliwęglanowe do interfejsów człowiek-maszyna i sitodruku
 • Folie poliuretanowe do zastosowań wysokotemperaturowych

Nasze dedykowane możliwości przetwarzania filmów

Wypełnij formularz, aby pobrać nasz przewodnik

Filmy techniczne

  Imię i nazwisko

  Nazwa stanowiska

  E-mail

  Firma

  Kraj

  Numer telefonu

    Przesyłając ten formularz, wyrażam zgodę na ponowny kontakt w ramach prośby o informacje dotyczące usług oferowanych przez ADDEV Materials.