tesa® & ADDEV Materials

Innowacja jest podstawą naszej działalności. To właśnie na tej podstawie zbudowaliśmy silne partnerstwo z firmą tesa®, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Logo Platinum Converter Tesa
Silne, strategiczne partnerstwo

tesa® & ADDEV Materials

Od ponad 10 lat ADDEV Materials i tesa® kierują się tą samą pasją: najnowocześniejsze produkty, wiedza techniczna i doradztwo gwarantujące zadowolenie klientów.

Jako "Platinum Converter Partner" łączymy jakość produktów tesa® z doświadczeniem naszych zespołów sprzedaży i naszymi możliwościami przetwarzania, aby idealnie spełniać oczekiwania użytkowników naszych rozwiązań.

Koncentracja na pojazdach specjalnych

Pojazdy specjalne

tesa® i ADDEV Materials od wielu lat współpracują nad wspólnymi planami biznesowymi dotyczącymi wejścia na kilka segmentów rynku przemysłowego. Wśród nich zdecydowaliśmy się połączyć dedykowaną ofertę tesa® z naszymi możliwościami w zakresie konwersji, aby spenetrować segment rynku pojazdów specjalnych. 

Wśród wszystkich rozwiązań, które możemy dostarczyć, oferujemy rozwiązania montażowe zastępujące mechaniczne elementy złączne, a także rozwiązania do znakowania, maskowania i ochrony...

Pojazd specjalny
Koncentracja na technologii tesa® ACX plus

tesa® ACX plus

Technologia tesa® ACXplus obejmuje wysokowydajny system akrylowy. Główne cechy tych produktów to siła mocowania, rozpraszanie naprężeń mechanicznych oraz odporność na temperaturę i warunki atmosferyczne.

Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że produkty ACXplus są chętnie wybierane do montażu w trudnych warunkach.