Aplikacja emblematu z pianki akrylowej

Akrylowa taśma piankowa 3M™ do aplikacji emblematów

Emblematy i plakietki wymagają, aby materiał łączący był mocny, trwały i długotrwały. Poszukując materiału do tych zastosowań, nie należy szukać dalej niż akrylowa taśma piankowa 3M™ konwertowana przez ADDEV Materials.

Akrylowa taśma piankowa 3M

Akrylowa taśma piankowa 3M™ składa się z trwałego kleju akrylowego o właściwościach lepkosprężystych. Zapewnia to wyjątkowo mocną dwustronną taśmę piankową, która przylega do szerokiej gamy podłoży, w tym aluminium, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej, kompozytów, tworzyw sztucznych, akrylu, poliwęglanu, ABS, malowanego lub uszczelnionego drewna i betonu oraz samochodowych systemów lakierniczych.

Taśma z pianki akrylowej 3M™ to szybka i łatwa w użyciu metoda trwałego łączenia, która zapewnia wysoką wytrzymałość i długotrwałą trwałość. Materiał ten może zastąpić łączniki mechaniczne lub kleje w płynie. 

Taśma z pianki akrylowej 3M™, odporna na różne warunki, tworzy trwałe uszczelnienie chroniące przed wilgocią, wodą i innymi czynnikami. 

Taśmę z pianki akrylowej 3M™ można przekształcić w niestandardowe kształty, aby dopasować ją do projektu emblematu lub plakietki do zastosowań motoryzacyjnych.

Aplikacja emblematu/naklejki

Większość emblematów i plakietek, które są stosowane na zewnątrz pojazdu, jest wykonana z powlekanego plastiku. Emblematy te muszą być następnie przyklejone do malowanego metalu, plastiku lub aluminium. Po zamontowaniu, przyczepność między dwoma różnymi materiałami musi utrzymać silne wiązanie przez cały okres eksploatacji pojazdu. Biorąc pod uwagę drastyczne zmiany temperatury i zmienne warunki, produkt używany do klejenia musi być w stanie wytrzymać te warunki.

Akrylowa taśma piankowa 3M™ przeszła szeroko zakrojone testy pod kątem wszystkich systemów lakierniczych/warstw bezbarwnych OEM w celu uzyskania najwyższej siły wiązania. 

Konwertowanie akrylowej taśmy piankowej 3M

ADDEV Materials przekształca akrylową taśmę piankową 3M™ w unikalne kształty, aby uprościć proces aplikacji emblematów. Kształty te uzyskuje się poprzez sztancowanie, cięcie laserowe lub połączenie obu tych metod. Nasi przedstawiciele handlowi ściśle współpracują z każdym klientem w celu oceny procesów aplikacji i montażu, aby zoptymalizować zastosowanie materiału. 

Proces konwersji taśmy z pianki akrylowej poprzez sztancowanie pozwala na dokładne dopasowanie i płynną integrację emblematu lub odznaki. Jako wartość dodaną, ADDEV Materials projektuje opakowanie spersonalizowanej taśmy z pianki akrylowej, aby ułatwić montaż.

Nasz certyfikowany przez IATF zakład w Pittsburghu posiada ogromną wiedzę na temat zastosowań emblematów i już zaopatruje producentów OEM i Tier 1. 

Kontakt

Wyślij zapytanie dotyczące Akrylowa taśma piankowa do:

Pat Wright: p.wright@addevmaterials.com


Lub wyślij formularz poniżej: